Mersin Gaziantep Hgs Yükleme işlemleri

Türkiye’ nin güneydoğu bölgesinde bulunan Gaziantep ilinden başlayarak Akdeniz bölgesinde bulunan Mersin iline doğru otoyol geçişleri hakkında sizlere bilgi paylaşımlarında bulunmak istiyorum Gaziantep ilinden nurdağına kadar yollar güzel ve konforlu ama sonrasında bulunan yollar engebeli  ve daha kaygan bil halde yol seyiri ediyor.

Ayrıca hgs yükleme ve ogs yükleme işlemlerinizi kesinlikle yapamazsınız . Çünkü yol boyunca herhangi bir vezne veya veznedar bulamazsınız. Yol güzargahında herhangi bir hgs yükleme tesisleri bulunmamaktadır. Bu sebep ile hgs etiketinizde eğer bakiye olmazsa geçiş ihlali işlemine uğrayarak geçiş sırasında alınan ücretin 15 katı bir ücret ödeyebilirsiniz.

Otoyol ve tünel geçişi yapmadan önce telefonunuzdan hgs yükleme yaparak rahatlıkla sitemizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı kredi bankası müşterilerine özel kampanyadan yararlanmak için kredi kartı ile 50 tl yüklemelerinizde  bol bol para puan kazanma şansını kaçırmayın.

Yapı kredinin herhangi bir kredi kartı veya atm kartı ile ayrıca komisyonsuz olarak saniyeler içerisinde Ptt pos güvencesi ile işlemlerinizi 1 adımda gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir