HGS’de Adres Bilgilerini Güncellemenin Önemi

Hızlı geçiş sistemini almak için size en yakın PTT şubelerinden birine başvurabilirsiniz. PTT şubelerine gittiğinizde sizden bir takım kişisel bilgilerinizin yanında adres bilgilerinizi de vermeniz gerekir. Çünkü size verilecek olan kartta adres bilgileriniz dahi tüm bilgilerinizin bulunması gerekmektedir. Hızlı geçiş sisteminde herhangi bir sorun karşısında size ulaşılabilmesi için adres bilgilerinizin de muhakkak bulunması gerekir. Olası bir adres değişikliği veya adres güncellemesi durumuna tekrar PTT şubelerinden birine gidip değişiklik için başvurmanız gerekmektedir.

HGS bilgilerinizin sürekli doğru olarak kalması veya herhangi bir değişiklik sırasında değişiklik yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Olası bir sorun karşısında size ulaşım daha sağlıklı ve daha kolay olacaktır. Size ulaşmak isteyen müşteri temsilcisi herhangi bir sorun olduğunda bilgilerinize hemen ulaşıp sizinle iletişime geçerse sorunlarınız hemen hallolacaktır. Fakat telefon ya da adres değişikliğini PTT şubeleri aracılığıyla güncellemezseniz, müşteri temsilcilerinin size ulaşması zorlaşır. HGS cihazının ömrü 8 yıldır. 8 yıl dolduran araçların sistemlerini güncellemesi gerekmektedir.

HGS sistemi diğer sistemlere nazaran çok daha avantajlı bir sistemdir. Nakit sistemleri yerini OGS ( Otomatik Geçiş Sistemi ), HGS (Hızlı Geçiş Sistemi ) ve KGS (Kartlı Geçiş Sistemi ) bırakmıştır.

HGS sistemi diğer sistemlere göre daha avantajlıdır. Herşeyden önce ücret olarak daha uygundur. Ayrıca HGS sistemi ile kaç ve suça karışmış olan cihazların tespit edilmesi kolayaşmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir