HGS Etiketine Yükleme Yapabileceğiniz Yerler

Hızlı ve kesintisiz bir geçiş yapmak isteyen araç sahiplerinin yapması gereken şey HGS sistemini kullanmaktır. HGS sistemi köprü ve otoyollarda size yardımcı olan ve hızlı bir geçiş yapmanızı sağlayan bir sistem olma özelliğini taşır. HGS kart veya etiketini bankalardan ve diğer HGS satış noktalarından alarak bu avantajı yakalayabilirsiniz.

Kartınıza yükleme yapabilmek için öncelikle HGS kartına sahip olmanız gerekmektedir. HGS kartına sahip olmak içinde aracınızın ruhsatı ve kimlik fotokopinizle beraber bir PTT şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca HGS etiketinizi de aracınızın ön camına yapıştırarak kullanabilirsiniz.

HGS bakiyenizi doldurmak için; İş bankası, Garanti Bankası, Ziraat bankası, Akbank, Halkbank, Vakıfbank’tan yapabilirsiniz. Diğer birçok bankadan da bu ödemeyi yapmanız mümkündür. Bu bankalardan herhangi bir tanesi ile anlaşarak ve otomatik ödeme talimatı vererek, hiç uğraşmadan kartınızın bakiyesini otomatik olarak doldurabilirsiniz. HGS bakiyeniz belirtilen teminatın altına düştüğü zaman anlaştığınız banka tarafından otomatik yükleme yapılır. HGS sisteminde lira yüklemenin oldukça kolay yönleri vardır. Hiç düşünmeden ve hiç uğraşmadan bu yollardan biri ile HGS bakiyeniz dolabilir.

HGS etiketinizi aldığınız banka şubesinden kredi kartı yoluyla yükleme yapabilirsiniz. Limitiniz belirli bir tutarın altına düştüğü zaman otomatik olarak yükleme yapılır.
Banka hesabınız üzerinden de ödeme talimatı verebileceğinizi unutmayınız. HGS alacağınız zaman hesabınızın olduğu bankayı tercih ederseniz işiniz kolay olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir